Подождите
идет загрузка

+38 (067) 461 73 73

ua

Учасники

Учасники

Станіслав Бурчак – повелитель райтів, хетів, бочок, тамів, робочих і всіх інших поверхонь, по яким можна стукати. Майже 10 років точив барабанську майстерність у культових київських колективах. Великий досвід концертної діяльності та студійної роботи. Працює у різних стилях, професійний, позитивний, душевний. Його особливий стиль додає музиці КІТУТІК кач і грув.  

Денис Хандогій – легендарний бас-гітарист, який також відомий під псевдо Платон Бєлов. Він радував своєю творчістю українських фанатів у колективах Доріан Грей, Мінаморалі, Барахта, Mary Stone, Le ceour. Вносить у творчість КІТУТІК неповторний басовий грув, загартований десятиліттям виступів на рокових концертних майданчиках України. Любить щирість, музику та прості життєві насолоди, іноді водночас. Найсуворіший учасник колективу, який вчасно осмикує колег по проекту

Сергій Бедричук – гітарист та один із засновників гурту КІТУТІК. Проявляє себе як турботливий наставник. Людина, тексти і музику якої ви почуєте в нашому виконанні, поєднує у собі любов до музики, стійкий характер та життєвий досвід. Саме все це допомагає створити наші пісні справжніми чуттєвими та близькими кожному. Любить щирість та взаємність у людях і моменти, коли до нього навідується муза. Заради колективу ладен на будь які творчі експерименти!